CHERRY BLOSSOM
Jeg smiler fra øre til øre – bare elsker mai! Min desidert favorittmåned i hele året. Man kjenner solen begynner å varme, og vet hva man har i vente. Kirsebærtrærne springer ut i full blomst, skinnjakken på, bare veier og digge sneakers.
🌸 Gjøre hagen sommerklar, vi har tusen prosjekter og kommer nok ikke i mål i år heller. Men endel skal gjøres og det gledes!
🌸 Endelig tid for å trene ute, dette er det beste som finnes. Kombinere frisk luft og trening er gull. Jeg ga opp trappetrening i vinter da jeg ikke tålte kulden + trening så bra. Men nå skal booty’en få kjørt seg igjen!
🌸 Grillsesong! Hva er vel bedre enn grillmat?? I fjor kjøpte vi stenplate til å grille pizza på – så godt! Den sprøeste bunnen du kan tenke deg – anbefales!
🌸 Ta masse bilder ute, det er magisk nå – både lyset og motivene.
🌸 Finne den perfekte sommerkjolen, helst en lang blomstrete en – jeg ønsker meg en jeg kan bo i denne sommeren…
🌸 Jeg skal lakke neglene i freshe pastellfarger…
🌸 Feire 17. mai, vi har som alltid planer fra morgen til kveld – som jeg elsker. En herlig sosial dag! Og dette er første år eldstesnuppa mi skal gå i tog, jeg tror det er like stas for oss alle!
🌸 Feire bursdagen min, 19. mai blir jeg 35 år (iik). Jeg skal bruke dagen til å henge med de jeg er glad i. Og jeg har ønsket meg noen nye sneakers av min kjære. And that’s all i need. Love & sneakers;)
🌸 Sykle – overalt! Så digg og befriende.
Ønsker dere herlige maidager, senk skuldrene og trekk inn duftene.
💓💓💓
LikerLiker
Hei søta ❤ Så koselig du stakk innom!
LikerLiker